Makarna üretim makineleri ve hatları.

Taze, kurutulmuş, dolgulu ve glutensiz makarna hatları

BİZİ ARAYIN!

+39 06.9570662

Üretim hatları

Makarna üretim makineleri ve hatları. Makarna üretim ekipmanlarımız son derece kapsamlıdır. Dileğinizi bizimle paylaşın, size çözümü sunalım. Taze, kurutulmuş, glutensiz makarna, İSTEMENİZ YETERLİ.

Niçin Pama Parsi Macchine’ye güvenmelisiniz?

Kendi üretimimiz olduğu için, ürünlerimizden doğrudan sorumluyuz.

Makarna üretim hatları

Restoran ve Paket Servis

Tüm taze makarna şekilleri için küçük makineler. Restoranlar, Oteller, Catering Şirketleri, Pizzacılar, Fırınlar, Çiftlikler ve küçük makarna fabrikaları için çözümler.

Makarna üretim hatları

Ev yapımı makarna fabrikaları

Saatte 30 kg taze makarna ve kuru makarna üretmeye başlamak için temel makineler. Orta dereceli yatırımlar ve birçok makarna formatı için az bir alan.

Makarna üretim hatları

Profesyonel makarna fabrikaları

Saatte 60 kg üretim yapan profesyonel makine hattı. Tüm dünyaya ihraç edilmek üzere pastörize taze makarna veya kuru makarna üretimi çözümleri.

Makarna üretim hatları

Büyük makarna fabrikaları

İster taze makarna ister kuru makarna veya glütensiz makarna olsun, saatte 120 kg üretim kapasitesine sahip bu makinelerle pazardaki her türlü ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Makarna üretim hatları

Endüstriyel makarna fabrikaları

Her çeşit makarna için üretim hatlarımızı keşfedin. Saatte 300 kg üretme kapasitesine sahip makarna fabrikanız için yerinizde danışmanlık, geliştirme, tedarik ve satış sonrası eğitim veriyoruz.

Makarna fabrikası açmak için ne gerekiyor?

Precedente
Successivo

Talebinizi ele alıp projeniz için size en iyi çözümü sunacağız.

İhtiyaçlarınızı inceleyip taze, kuru veya glutensiz makarna üretimi için gerekli olan makine ve ekipmanın detaylı listesini hazırlayacağız.

Verdiğiniz ön bilgilere bağlı olarak, makine ve ekipmanın yerleşim planını tasarlayacağız. Böylece makarna fabrikanız için gerekli olan aşamaları bu proje için size destek olan firma ile gerçekleştirebileceksiniz.

Firmamıza ait olan ulaşım araçlarımız ve uzman personelimiz sayesinde ekipmanı makarna fabrikanıza biz ulaştıracağız. Yurtdışı nakliyatı için malları sektör liderleri olan nakliye ve kurye şirketlerine teslim ediyoruz.

Teknik personelimiz makinelerin doğru şekilde çalıştığını kontrol edip gerekli olan tüm parça ve aksesuarları tedarik edecektir.

Talep üzerine, makarna fabrikanızda Makarna Şeflerimizle eğitim programları sunabiliriz. Şeflerimiz, makinelerin doğru işlemesi ve bakımı hakkında bilgi vermekle birlikte, hamur ve iç malzeme tariflerini de paylaşabilirler. Eğitim süresi ihtiyacınıza göre değişir.

Eğer birkaç zaman sonra makarna fabrikanızda yenilenme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, makinelerinizi alıp fazla kıymet biçerek daha büyük makineler ile değiştirebiliriz.

Destek ve yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda teknik mühendislerimiz daima sizin için buradalar. 24-48 saat içinde dünyanın her köşesinde yedek parça teslim garantisi veriyoruz.

Hangi makarna türünü yapmak istersiniz?

Her makarna türünü hazırlamak ve fikirlerinizi ve projelerinizi en iyi ifade eden çözümü bulmak için sunduğumuz makine ve ekipmanları keşfedin. Güvenilirlik ve verimin en iyi garantisi olan bu donanımları dünyanın her köşesinde bulabilirsiniz

Makarna üretim hatları

Pastörize

120 günlük raf ömrü olan kaliteli pastörize makarna üretimi için

Makarna üretim makineleri ve hatları.

Glutensiz

Gluten intoleransı olanlar bile lezzetli taze makarna yiyebilirler

Makarna üretim hatları

Kuru

Hiç bir sır yok, sadece yavaş ve düşük ısıda yer alan kurutma işlemi vardır

Makarna üretim hatları

Dolgulu

Cappelletti, agnolotti, tortellini, cannelloni, manti, pelmeni ve ravioli

Makarna üretim hatları

Eğitim

Dünya çapında geleceğin makarna şeflerine eğitim vermek: Bu bizim görevimizdir!

Hakkımızda söyledikleri

Bir Pama makinesi sizinle iletişim kuran bir şirketi temsil eder

Makarna fabrikası açmak için ne yapmak gerekir?

Fikrinizi bizimle paylaşın, projenizi geliştirelim